Junioři těsně nestačili na rakouský Salzburg

Junioři začínají ztrácet naději na postup do play off. V Salzburgu sice s favoritem drželi krok, dlouho dobu dokonce platilo vyrovnané skóre. Domácí ale zvládli lépe pasáž mezi 34. a 46. minutou. V tomto časovém rozmezí totiž nasázeli dvě branky a vlastně rozhodli o zisku tří bodů. Na konečných 3:2 snížil Zlín dvě minuty před koncem. Berani se tak propadli touto prohrou na poslední místo skupiny G a pokud chtějí ještě pomýšlet o postupu, musí v sobotu proti Slavii nejlépe vyhrát za tři body.
45.kolo, čt 7.3.2019, Red Bull Akademie
Salzburg
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 12. Borzecki (Eliaš, Myklucha), 35. Myklucha (Maier, Peterka), 46. Eliaš (Vogt) – 23. Hrazdira (Bachánek), 58. Fajkus. Rozhodčí: Kontschieder – Seewald, Wimmler. Vyloučení: 3:6, navíc Janošek (ZLN) 10 min OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0 Diváci: 40. Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Kolarz – Obu, Hadamczik, Menner, Szuber, Nyman, Necesany – Borzecki, Hede, Eliaš, Vogt, Myklucha, Polegoško, Lindner, Maier, Harnisch, Hengelmüller, Peterka.

Kořének – Janošek, Hamrlík, Bednařík, Pavlas, Talafa, Hefka, Hrazdira, Bachánek, Pröschl, Weintritt, Luža, Lekeš, Podešva, Kozubík, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Sebera.