Mladší dorost přestřílel Olomouc 6:1

V 8. kole ELIOD extraligy mladšího dorostu vyzval Zlín na domácí led tým Olomouce. V první třetině se prosadil pouze v 6. minutě zlínský Peška. Ve druhé třetině domácí navýšili ještě o dvě branky a přes veškerou snahu hostů si své vedení udrželi do třetí třetiny, kde navíc hned v úvodu ještě dvě branky přidali. Jediným skórujícím hráčem hostů se stal v 55. minutě Jiří Horák. Poslední zlínskou branku zasadil dvě minuty před koncem Kovařík. Rozjetý Zlín si tak může připsat tři body.
8.kolo, ne 7.10.2012, PSG Aréna
Olomouc
6:1
(1:0, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 8. Peška (Kolařík, Stiksa), 25. Dlabaja, 26. Stiksa (Peška), 41. Tomešek (Gago, Váňa), 46. Werbik (Váňa, Tomešek), 58. Kolařík (Stiksa, Gabrhelík) - 55. Horák (Holiš). Rozhodčí: Wesley - Vašík, Hradil. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.

Ling - Babčuk, Dlabaja, Fridrich, Gabrhelík, Gago, Gazda, Karafiát, M.Kolařík, Kosorin, Kuncek, Martínek, Mikulec, Peška, Rezek, Schmied, Stiksa, Strmiska, Tomešek, Váňa, Werbik

Šoustal - Beier, Beutl, Galvas, Heža, Holibka, Holiš, Horák, J.Kolařík, Kolovratník, Krejčiřík, Malý, Spurný, Stryk, M.Zabloudil, Z.Zabloudil, Škoda, Štefka, Řečinský