Mladší dorost veze z Vítkovic bod za porážku v nájezdech

V utkání 14. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu se představili Zlínští na ledě Vítkovic. Po prohrané úvodní třetině mladí Ševci otočili vývoj zápasu a dlouho drželi jednobrankový náskok. V závěru třetí třetiny však domácí vyrovnali a vynutili si pokračování zápasu. Rozhodovat nakonec musely až samostatné nájezdy, ve kterých byly úspěšnější domácí Vítkovice. Ševci tak vezou domů bod za porážku 2:3.
14.kolo, ne 4.11.2012
3:2sn
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Hartmann (Slánský), 58. Slánský (Spratek, Stupka), 65. Spratek - 24. Peška (Stiksa, Kosorin), 35. Váňa (Werbik). Rozhodčí: Janda - Krakovčík, Gola. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 31:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

Zavadil (Kováč) - Veřmiřovský, Šendera, Halška, Čechman, Krenželok, Bartek, Krčmář - Slánský, Spratek, Malina, Tomaník, Stupka, Hartmann, Stránský, Korec, Hill

Ling (Šimonů) - Gabrhelík, Váňa, Kosorin, Babchuk, Fridrich, Schmied, Gazda - Kolařík, Werbik, Mikulec, Tomešek, Gago, Peška, Stiksa, Strmiska, Karafiát, Kotek, Kuncek, Rezek