Berani uspěli proti Porubě

Mladší dorost porazil v dvacátém kole ELIOD extraligy tým z Poruby v poměru 3:1. Mladí Berani vedli už od poloviny první třetiny, kdy se prosadil Gago. Zlínský tým už výhru nepustil přestože ve druhé třetině domácí snížili. Branky zaznamenali Gago, Werbik a Kosorin.
20.kolo, ne 9.12.2012
Poruba
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 27. Konečný (Kovalski) - 9. Gago (Werbik), 24. Werbik (Gago, Váňa), 47. Kosorin (Peška). Rozhodčí: Pelc - Bala, Adamík. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 20:44. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Peslarová - Bernát, Bialoň, Bijota, Boháč, Csabala, Dohnal, Holub, Konečný, Konvička, Kovalski, Novák, Pažický, Šípek, Široký, Šustala, Žídek.

Ling - Babčuk, Dlabaja, Fridrich, Gabrhelík, Gago, Gazda, Karafiát, Kolařík, Kosorin, Kotek, Kuncek, Martínek, Mikulec, Peška, Rezek, Stiksa, Strmiska, Tomešek, Váňa, Werbik.