Mladší dorost přehrál Vítkovice

V rámci 23. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu přivítali zlínští mladíci na svém ledě Vítkovice. Už v první třetině vykročili domácí za vítězstvím, když je do vedení poslal Gago. Ve druhé části zvyšoval Tomešek a plný bodový zisk potvrdili Zlínští ve třetí třetině, ve které zásluhou Rezka a Stiksy přidali další tři zásahy. Vítkovicím se recept na domácí obranu najít nepodařilo, a z Baťova města tak odjíždějí s prázdnou.
23.kolo, ne 6.1.2013, PSG aréna
Vítkovice
5:0
(1:0, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 14. Gago (Tomešek, Werbik), 33. Tomešek (Werbik, Gago), 44. Rezek (Kuncek), 47. Rezek (Kuncek, Karafiát), 54. Stiksa (Peška, Kosorin). Rozhodčí: Škach - Janča, Goňa. Vyloučení: 5:8, navíc Krenželok (VIT) 10 min OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 34:24. Průběh utkání: 5:0.

Ling - Babčuk, Fridrich, Gabrhelík, Gazda, Kosorin, Procházka, Schmied, Váňa - Gago, Karafiát, Kolařík, Kuncek, Mikulec, Peška, Rezek, Stiksa, Strmiska, Tomešek, Werbik

Zavadil - Bartek, Čechman, Halška, Krčmář, Krenželok, Slíž, Šendera, Veřmířovský - Hartmann, Hill, Korec, Malina, Raška, Slánský, Spratek, Stránský, Stupka, Tomaník