Mladší dorost na vítězné vlně, z Brna si veze další tři body

Ve 24. kole ELIOD extraligy mladšího dorostu si zlínská výprava veze z Brna do tabulky další tři body za výhru 3:0. První branka padla až ve druhé třetině a jejím autorem byl Werbik. Ve 38. minutě byl faulován Stiksa a trestné střílení proměnil. Poslední branku přidal Rezek tři minuty po začátku třeti třetiny. Pro Zlín se jedná už o sedmou výhru v řadě a na druhé Vítkovice už ztrácejí v tabulce pouze tři body.
24.kolo, ne 13.1.2013, Hokejová hala Úvoz
Warriors Brno
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 25. Werbik (Schmied, Rezek), 38. Stiksa, 43. Rezek (Gago, Werbik). Rozhodčí: Lerch - Kříž, Chocholouš. Vyloučení: 3:6. Využití: 0. V oslabení: 0. Diváci: 58. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 0:3.

Gerža - Petrla, Zelinka, Kuntoš, Svoboda, Kunst, Kůst, Dufek, Jarolím, Lecián, Neusser, Dvořák, Roubal, Haman, Jurnečka, Hladký, Lainka, Vágner

Ling - Gabrhelík, Váňa, Kolařík,Werbik, Mikulec, Gago, Peška, Babčuk, Stiksa, Karafiát, Urbanec, Fridrich, Schmied, Rezek, Procházka