Mladší dorost jednoznačně rozstřílel Hodonín

V pětadvacátém kole ELIOD extraligy mladšího dorostu do Zlína zavítal Hodonín. Domácí mladíci si s Drtiči snadno poradili, když soupeři nastříleli jedenáct branek. O vítězství rozhodla již první třetina, po které Berani odcházeli do kabiny s pětibrankovým náskokem.
25.kolo, ne 20.1.2013, PSG aréna
Hodonín
11:1
(5:0, 4:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Stiksa, 8. Strimiska, 11. Karafiát(Mikulec), 18. Werbik(Váňa, Schmied), 18. Karafiát(Gabrhelík), 21. Werbik(Stiksa, Váňa), 24. Werbik(Rezek), 29. Stiksa(Gago, Mikulec), 30. Karafiát(Strmiska), 44. Gabrhelík(Strmiska, Dlabaja), 44. Rezek(Mikulec, Gago) – 33. Bureš(Weintritt) Rozhodčí: Goňa – Knap, Goňa. Vyloučení: 6:9 navíc Weintritt(HOD) 10 minut. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 54:17. Průběh utkání: 9:0, 9:1, 11:1.

Ling – Gabrhelík, Váňa, Kolařík, Werbik, Mikulec, Gago, Peška, Babčuk, Stiksa, Strmiska, Martínek, Karafiát, Dlabaja, Fridrich, Schmied, Rezek

Bartozel – Bureš, Knap, Ščecina, Ling, Hoštovecký, Michalička, Juriga, Lindner, Škriba, Obrtlík, Schenel, Weintritt, Hrachovský, Kachyňa