Mladší dorost nasázel Porubě deset gólů

Ve 29. kole extraligy mladšího dorostu dorazila zlínský led předposlední Poruba. Mladí Berani, jako druhý tým tabulky, nedali svému soupeři vůbec žádnou šanci a celý zápas si podmanili. Po první třetině vedli domácí 2:0. To pro hosty bylo ještě hratelné, jenže v druhé třetině nasázeli Ševci další čtyři góly a stav byl 6:0. V nastoleném tempu pokračovali domácí i v poslední třetině a celkově ovládli zápas v poměru 10:0. Každá pátá střela Beranů skončila gólem.
29.kolo, ne 17.2.2013
Poruba
10:0
(2:0, 4:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 2. Kuncek (Gago, Karafiát), 15. Kuncek (Karafiát, Strmiska), 27. Rezek (Werbik, Tomešek), 29. Kuncek (Karafiát, Gago), 32. Tomešek (Rezek, Váňa), 34. Gabrhelík (Gazda, Gago), 41. Peška (Gabrhelík), 43. Gazda (Rezek, Tomešek), 55. Strmiska (Rezek), 56. Gago (Schmied, Kuncek) Rozhodčí: Šiška, Knap, Goňa Vyloučení: 6:9. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 50:16. Průběh utkání: 10:0

Barvík - Babčuk, Fridrich, Gabrhelík, Gago, Gazda, Karafiát, Kolařík, Kotek, Kuncek, Mikulec, Peška, Rezek, Schmied, Stiksa, Strmiska, Tomešek, Váňa, Werbik

Peslarová - Bernát, Bialoň, Bijota, Boháč, Csabala, Dlouhý, Dohnal, Konečný, Konvička, Krupa, Malát, Novák, Pažický, Šípek, Široký, Stach, Šustala, Veselý, Žídek