Mladší dorost prohrál ve Vítkovicích a ztratil první místo

32. kolo extraligy mladšího dorostu zavedlo mladé Ševce na led Vítkovic. Domácím patřila v tabulce třetí příčka. Berani se zase vyhřívali na vrcholu celé východní skupiny a první pozici měli v plánu udržet i po zápase s Vítkovicemi. V 10. minutě utkání poslal Ševce do vedení Peška. Vítkovicím se povedlo vyrovnat ve 33. minutě zápasů a dvě minuty na to se dostali do vedení. Ve 46. minutě šli domácí už do dvoubrankového náskoku, ale půl minuty poté snížil na rozdíl jediné branky Váňa. Ševci to zkusili v závěru bez brankáře, ovšem Vítkovice se trefily do prázdné brány a stanovily konečné skóre zápasu 4:2 ve svůj prospěch.
32.kolo, ne 3.3.2013
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 33. Korec (Stránský), 35. Krenželok (Šendera, Stránský), 46. Slánský (Hartmann, Slíž), 60. Krenželok - 10. Peška, 46. Váňa (Tomešek, Werbik) Rozhodčí: Polášek - Golaň, Janda. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 25:19. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Zavadil - Čechman, Halška, Krenželok, Šendera, Slíž, Veřmířovský - Hartmann, Hill, Korec, Malina, Raška, Slánský, Spratek, Stránský, Stupka

Ling - Babčuk, Fridrich, Gabrhelík, Gazda, Procházka, Schmied, Váňa - Gago, Karafiát, Kolařík, Kotek, Kuncek, Peška, Rezek, Strmiska, Tomešek, Werbik