Mladší dorost přehrál Brno 5:0

Ve 33. kole extraligy mladšího dorostu přívítal mladší dorost ze Zlína, tým z Brna. Střelecký účet otevřel ve 13. minutě Jiří Karafiát. Ve druhé a třetí třetině domácí tým ještě přidal po dvou brankách. Takže Zlín nakonec vyhrál 5:0 a v tabulce odskočil od třetích Vítkovic na rozdíl šesti bodů.
33.kolo, ne 10.3.2013
Warriors Brno
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 13. Karafiát (Kuncek, Gago), 23. Gago (Kuncek), 26. Karafiát (Gago, Váňa), 42. Kuncek (Karafiát, Gazda), 55. Rezek (Werbik). Rozhodčí: Wesley - Knap, Hradil. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 32:18 . Průběh utkání: 5:0.

Ling - Gabrhelík, Váňa, Kolařík, Werbik, Mikulec, Tomešek, Gago, Peška, Babčuk, Stiksa, Strmiska, Karafiát, Dlabaja, Kotek, Kuncek, Fridrich, Schmied, Gazda, Rezek, Procházka

Gerža (od 26. Čáp) - Petrla, Zelinka, Svoboda, Padrnos, Tondl, Kůst, Hussein, Jarolím, Neusser, Dvořák, Roubal, Haman, Nossek, Hladký, Paulík, Lainka, Lejska, Vágner