Konečně! Dorostenci poprvé v sezoně porazili Třinec

Dorostenci konečně zdolali svůj kryptonit. S Třincem letos prohráli všechny vzájemné duely, ale po dnešním střetnutí to už neplatí. Mladí Berani se k tomu ale museli pořádně nadřít, na vidění byly rovnou tři obraty. Nejprve vedli Oceláři, pak ševci, pak opět slezský celek a poslední góly utkání dali žlutomodří hráči. Ti vyrovnávali pět minut před koncem a v prodloužení pak celý zápas rozsekl Adam Hamrla.
13.kolo, čt 3.2.2022, WERK ARENA
Oceláři Třinec
3:4p
(2:2, 1:0, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Lipka (Barna), 19. Kubiesa (Gerych), 21. Kubiesa (Solowski, Sikora) – 10. L. Heš (Pilát), 16. Kaláč (Babulík), 56. Holba (Kaláč), 62. Hamrla (L. Heš). Rozhodčí: Pavel – Návrat, Veselý. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 24:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.

Milota – Dravecký, Solowski, Buják, Ćmiel, Martiňák, Holub – Sajdok, Gerych, Švančara, Barna, Kubiesa, Rybnikár, Pohludka, Sikora, Cedzo, Lipka, Urbánek

Kowalczyk – Kotala, Hamrla, Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák – Hampl, Holba, L. Heš, Pilát, Marek, Pešák, Babulík, Kaláč, J. Heš, Klimek