Vítězný začátek sezony! Dorostenci udolali Porubu

Dorost si připsal první body hned ve svém první zápase. Mladí Berani vycestovali na úvod sezony do Poruby, kde se jim dařilo zejména v první třetině, kdy se v rozmezí dvou minut dvakrát prosadil Luca Pečner. Domácí snížili až na začátku třetí třetiny, žlutomodří si ale vzápětí vzali dvoubrankové vedení zpět. Krátce před sirénou sice ještě přišlo jedno porubské snížení, ale těsné vedení už dorostenci udrželi a mají první výhru.
1.kolo, čt 7.9.2023, Buly Aréna
Poruba
2:3
(0:2, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 41. Ignatenko (Skorochod, Bobok), 58. Ostřížek (Bobok, Žídek) – 10. Pečner (Kočica, Kubečka), 12. Pečner (Kočica, Valášek), 45. Kos (Pluskal). Rozhodčí: Šutara – Bartek, Gančarčík. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Střely na branku: 35:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

Láryš – Dragon, Stasjuk, Michalík, Planka, Šíma, Korbel – Václavek, J. Žídek, Kubečka, Bobok, Janák, Kozák, Ostřížek, Indrst, Stryczek, Skorokhod, Foltýn, Ignatenko, Vehovský

Ševců – Schmied, Mořkovský, M. Sedláček, Kubečka, Uřičář, Římák, F. Sedláček – Doležal, Kos, Matula, Matěj Holba, Pluskal, Pečner, Venený, Kočica, Valášek