Mladí Berani odehráli poslední kolo Sev.en Cupu, v konečném pořadí obsadili skvělé druhé místo!

Naši mladí Berani odehráli o víkendu poslední z letošních turnajů pod záštitou společnosti Sev.en Energy. A zlínští hokejisté se ani tentokrát neztratili, ročník 2014 zapsal celkový triumf, mladší kluci byli těsně druzí. V konečném pořadí pak obsadily oba naše výběry skvělé druhé místo.

Sev.en Hockey Cup se letos hrál v Litvínově, Pardubicích, u nás ve Zlíně a nyní také na Kladně. Zlínský tým opět využil příležitosti a společně s hokejovou zábavou, pojal výjezd do Kladna jako ideální výlet. „My jsme vyrazili o den dřív, na programu byl samozřejmě nějaký společný oběd, koupání, fotbálek,“ říká trenér Petr Žák.

Turnaj se nakonec vydařil i sportovně, ročník 2014 jej vyhrál, jejich o rok mladší kolegové byli těsně druzí. V konečném zúčtování dosáhly oba naše výběry na krásné druhé místo! Když tak došlo na předávání cen, došli si Berani pro pohár, který jim předal šéf kladenského klubu, legendární Jaromír Jágr.

„Za všechny ty turnaje chceme kluky moc pochválit za perfektní reprezentaci našeho klubu, vystupování na ledě i mimo něj. Vyzdvihnout musím i rodiče, kteří při nás stáli a celou dobu nás podporovali. No a v neposlední řadě musím poděkovat i společnosti Sev.en Energy, byly to čtyři nádherné turnaje,“ hodnotí hlavní kouč mladých Beranů.

Sev.en Hockey Cup je již tradičním mládežnickým turnajem, letos šlo už o jeho čtvrtý ročník. Berani jsou jeho každoročním účastníkem! Turnaj láká na atraktivní formát, hraje se 3 na 3 (4. třída) a 4 na 4 (3. třída), vždy na polovinu hřiště. Zajímavým zpestřením byly také nájezdy po každém zápase, jejich vítěz do tabulky získal vždy extra bod.