Ševci v Chance lize - 6. týden: Probuzení Werbika a dva góly Goiše

Přinášíme Vám novou rubriku, která bude každé pondělí informovat o členech širšího kádru zlínských Beranů hrajících Chance ligu - druhoui nejvyšší soutěž v České republice. Budeme zde informovat o kmenových hráčích Zlína a těch, kteří již ve zlínském dresu nastoupili a mají stále vyřízené střídavé starty.
V Chance lize nastoupilo celkem pět hráčů, zaspaných na širší soupisku klubu PSG Berani Zlín. Dva zástupci hráli v drese Přerova a zvláště Jiřímu Goišovi se velmi dařilo. V úterním utkání 12. kola proti Frýdku-Místku zavelel k obratu vyrovnávací brankou na 3:3 v 35 minutě. Utkání Přerov rozhodnul ve třetí třetině dalšími dvěma brankami. Ve čtvrtečním zápase proti proti HC RT TORAX Poruba 2011 vstřelil dvě branky v první třetině a pomohl tím k vítězství svého týmu 4:1.
Kuriozní vstřelenou branku si můžete prohlídnout zde.

Porážku v tomto případě musel zkousnout, za Porubu hrající, Martin Matějíček. Ten nebodoval ani v úterním utkání proti Slavii Praha. Za Přerov v obou zápasech nastoupil i obránce Martin Novotný, který nastoupil již k jednomu utkání i ve zlínském dresu, nezískal však ani jeden bod.

Premiéru v druhé nejvyšší soutěži si odbyl Nicolas Werbik a na ledě Benátek nad Jizerou se mu dařilo obstojně. Během necelých 20 minut na ledě vstřelil jednu branku, když pojistil poslední brankou večera vítězství 4:1. Branka ke shlédnutí zde.

V dresu Prostějova ke svému třetímu utkání nastoupil Tomáš Štůrala a pro aktuálně pátý tým ligy stále platí, že se Štůralou se pouze vyhrává. V sobotu to však bylo po vydatné přestřelce 4:5 proti HC Stadioin Litoměřice.