Mladší dorost nezvládl druhou třetinu a podlehl Vítkovicím.

Nádstavbová část ELIOD extraligy mladšího dorostu spěje k závěru a Zlín si drží suverénní náskok na čele skupiny B. I přes prohru s Vítkovicemi, kdy svěřenci trenéra Tomáše Valáška nezvládli druhou část utkání, drží sedmibodový náskok na čele.
36.kolo, ne 28.2.2016, PSG aréna
3:5
(2:1, 0:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 15. Pröschl (Sedláček, Dobiáš), 17. Pröschl, 44. Sedláček (Jaroněk, Janošek) – 7. Vavřík (Bieniek), 27. Urban, 37. Vojtovič (Beránek), 40. Vojtovič (Fridrich, Šulák), 50. Kylnár (Urban, Mrva). Rozhodčí: Fiedler – Novák, Novák. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 39:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:5.

Kořének – Janošek, Dřímal, Hamrlík, Jaroněk, Leška, Suhrada, Luža, Mynář, Sebera, Pröschl, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek.

Piták – Bieniek, Zapletal, Šulák, Plánka, Tvrdý, Vojtovič, Fridrich, Žemba, Kylnár, Vavřík, Vjačka, Vícha, Urban, Smička, Mrva, Beránek.

Tomáš Valášek (Zlín): "Zasloužené vítězství Vítkovic. My jsme měli dobrých pouze pár minut ve druhé třetině a to proti velmi kvalitnímu soupeři na vítězství nemůže stačit. Abychom uspěli v play-off, musíme se o hodně zlepšit."